Webové stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.
Ve volném čase hraje tenis, běhá, kondičně cvičí. Kdysi byl reprezentantem Československa v plavání, více než osmdesátkrát byl Mistrem Slovenska, několikrát juniorským a dvakrát seniorským Mistrem Československa. Kromě sportu se slovenský lékař Igor Bukovský věnuje také psaní knih.
Průvodce po místech Paměti národa, který mapuje období od rozhořívajícího se válečného konfliktu až po první měsíce po konci druhé světové války, vznikl na základě projektu Nakladatelství Jota a sdružení Post Bellum Místa Paměti národa.
Jeho knihy patří v knihkupectvích k nejžádanějším. Podle oficiálních statistik půjčovanosti knih,publikovaných Národní knihovnou v Praze, byl v letech 2011, 2012 i 2013 u nás nejčtenějším domácím i zahraničním autorem.
Rodačka ze severomoravského Krnova Markéta Harasimová začala s psaním již na střední škole. Její první knihy byly určeny zejména dívkám, později začala psát romány pro dospělé – ženy i muže.
Vydejte se napříč záhadami na mapě světa...
Tajemná a neprobádaná místa přitahují lidstvo odjakživa. Snažíme se je všechna objevit, prozkoumat a přijít záhadám, jež to či ono místo obklopují, na kloub.
Dnes v 16.00 navštíví Dům knihy Knihcentrum Dominik Landsman – blogger, tatínek a muž v domácnosti. Můžete si s ním přijít povídat o jeho knize Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti.
O rozhovor jsme požádali PaedDr. Roberta Tomšika, PhD., vědeckovýzkumného pracovníka v oblasti psychologie, patopsychologie, psychodiagnostiky a psychometriky. Povídali jsme si s ním o jeho knize V zajetí narcismu, která poslouží mnohým čtenářům jako průvodce, jenž pomáhá vrátit důvěru ve vlastní prožívání a dokázat se identifikovat s příklady uvedenými v této publikaci.